Čas na serveru 05:18:59

Václav Špale
Střet

Id: 1505403

Střet

  •  / Střet / Václav Špale
  •  / Střet / Václav Špale
  •  / Střet / Václav Špale
  •  / Střet / Václav Špale

akryl/plátno, rozměr 53 x 62 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném původním stavu

zobrazeno: 3169x

Vyvolávací cena:
3 200

5 501