Čas na serveru 13:31:05

Václav Stein
Na houbách

Id: 120804

Na houbách

  •  / Na houbách / Václav  Stein
  •  / Na houbách / Václav  Stein
  •  / Na houbách / Václav  Stein

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2103x

Vyvolávací cena:

3 600