Čas na serveru 23:52:44

Václav Stein
Rozhovor

Id: 113204

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Václav  Stein
  •  / Rozhovor / Václav  Stein
  •  / Rozhovor / Václav  Stein

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 4327x

Vyvolávací cena:
800

2 300