Čas na serveru 21:30:44

Václav Štěpánek
Na políčku

Id: 290703

Na políčku

  •  / Na políčku / Václav Štěpánek

olej/dřevo, rozměr viditelný 18,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, drobně popraskaná malba, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1091x

Vyvolávací cena:

6 000