Čas na serveru 09:58:40

Václav Štěpánek
Setkání

Id: 55606

Setkání

  •  / Setkání / Václav Štěpánek
  •  / Setkání / Václav Štěpánek
  •  / Setkání / Václav Štěpánek

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, volné v rámu

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:

8 600