Čas na serveru 12:33:38

Václav Štětka
Akt dívky

Id: 218004

Akt dívky

  •  / Akt dívky / Václav Štětka
  •  / Akt dívky / Václav Štětka
  •  / Akt dívky / Václav Štětka

olej/plátno, rozměr 99 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 2243x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 76