Čas na serveru 08:54:51

Václav Tikal
Astrofyzikální věž

Id: 202239

Astrofyzikální věž

  •  / Astrofyzikální věž / Václav Tikal

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

zobrazeno: 1326x

Vyvolávací cena:

3 300