Čas na serveru 09:40:48

Václav Tikal
Cirkus

Id: 92410

Cirkus

  •  / Cirkus / Václav Tikal
  •  / Cirkus / Václav Tikal
  •  / Cirkus / Václav Tikal
  •  / Cirkus / Václav Tikal

kresba tuží/papír, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 56