Čas na serveru 22:14:49

Václav Tikal
Hulán

Id: 502901

Hulán

  •  / Hulán / Václav Tikal
  •  / Hulán / Václav Tikal
  •  / Hulán / Václav Tikal

tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 822x

Vyvolávací cena:

16 000