Čas na serveru 08:47:00

Václav Tikal
Kam si růže chodí pro barvu

Id: 331709

Kam si růže chodí pro barvu

  •  / Kam si růže chodí pro barvu / Václav Tikal

tempera/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna viz razítko

zobrazeno: 3860x

Vyvolávací cena:

93 000

Příhozy: 73