Čas na serveru 22:19:12

Václav Tikal
Studie přírody

Id: 429002

Studie přírody

  •  / Studie přírody / Václav Tikal

tempera/karton, rozměr 21,5 x 15 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1178x

Vyvolávací cena:

41 500

Příhozy: 61