Čas na serveru 07:15:21

Václav Tikal
Těžký osud

Id: 202238

Těžký osud

  •  / Těžký osud / Václav Tikal
  •  / Těžký osud / Václav Tikal
  •  / Těžký osud / Václav Tikal
  •  / Těžký osud / Václav Tikal
  •  / Těžký osud / Václav Tikal

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

zobrazeno: 905x

Vyvolávací cena:

3 800