Čas na serveru 11:23:32

Václav Tikal
Torzo v krajině

Id: 392103

Torzo v krajině

  •  / Torzo v krajině / Václav Tikal

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír na dvou místech natržený

zobrazeno: 3093x

Vyvolávací cena:

35 800