Čas na serveru 09:28:06

Václav Trefil
Abstraktní kompozice

Id: 54302

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Václav Trefil

olej/karton, rozměr 72 x 51 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 4549x

Vyvolávací cena:

14 000