Čas na serveru 21:08:23

Václav Trefil
Pod borovicemi

Id: 112111

Pod borovicemi

  •  / Pod borovicemi / Václav Trefil

olej/plátno, rozměr 55 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, otřená barva, původní stav viz foto

zobrazeno: 682x

Vyvolávací cena:

10 500