Čas na serveru 02:43:15

Václav Trefil
Pod Troskami

Id: 205601

Pod Troskami

  •  / Pod Troskami / Václav Trefil

olej/plátno, rozměr 50 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole,lehce poškozený rám, na zadní straně autorův popis a výstavní štítek

zobrazeno: 3667x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100