Čas na serveru 20:22:23

Václav Trefil
Žito

Id: 202001

Žito

  •  / Žito / Václav Trefil
  •  / Žito / Václav Trefil
  •  / Žito / Václav Trefil
  •  / Žito / Václav Trefil

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1225x

Vyvolávací cena:
2 200

8 200