Čas na serveru 03:34:38

Václav Vojtěch Novák
Jasný den II.

Id: 1505201

Jasný den II.

  •  / Jasný den II. / Václav Vojtěch Novák

olej/plátno, rozměr 37 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2856x

Vyvolávací cena:

4 700