Čas na serveru 21:33:37

Václav Vojtěch Novák
Jihočeský kostelík

Id: 52802

Jihočeský kostelík

  •  / Jihočeský kostelík / Václav Vojtěch Novák

olej/plátnko, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:

3 700