Čas na serveru 03:59:24

Václav Vojtěch Novák
Políčka

Id: 66305

Políčka

  •  / Políčka / Václav Vojtěch Novák

tempera/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:
500

1 800