Čas na serveru 00:14:18

Václav Vojtěch Novák
Portrét ženy

Id: 185037

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Václav Vojtěch Novák

olej/plátno, rozměr 97,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, volné v rámu, popsáno na napínacím rámu

zobrazeno: 1371x

Vyvolávací cena:

4 800