Čas na serveru 18:11:56

Václav Zapadlík
Dvoumístný automobil

Id: 234607

Dvoumístný automobil

  •  / Dvoumístný automobil / Václav Zapadlík

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto, lehce poškozená pasparta

zobrazeno: 3119x

Vyvolávací cena:
2 800

27 000