Čas na serveru 04:50:03

Václav Zapadlík
MG 1936

Id: 150605

MG 1936

  •  / MG 1936 / Václav Zapadlík
  •  / MG 1936 / Václav Zapadlík
  •  / MG 1936 / Václav Zapadlík

akvarel/papír, rozměr 41 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5633x

Vyvolávací cena:
1 200

41 000

Účastníci: 18

Příhozy: 81