Čas na serveru 17:06:15

Václav Zapadlík
Präsident

Id: 234611

Präsident

  •  / Präsident / Václav Zapadlík

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 21,3 x 30 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, stav viz foto

zobrazeno: 1890x

Vyvolávací cena:

21 000