Čas na serveru 06:56:37

Václav Zapadlík
Vítěz závodu

Id: 218402

Vítěz závodu

  •  / Vítěz závodu / Václav Zapadlík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1306x

Vyvolávací cena:

39 000