Čas na serveru 18:26:06

Václav Zapadlík
Vojenská motorka

Id: 219501

Vojenská motorka

  •  / Vojenská motorka / Václav Zapadlík

speciální reprodukce s originálním podpisem a dedikací autora/papír, rozměr cca 30 x 42 cm, značeno, datováno s věnování vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2244x

Vyvolávací cena:
4 800

26 000