Čas na serveru 23:08:56

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

Záchranná služba Praha

  •  / Záchranná služba Praha / Václav Zapadlík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3979x

Vyvolávací cena:

155 000

Příhozy: 71