Čas na serveru 22:48:20

Václav Zoubek
Velikonoce 1982

Id: 272101

Velikonoce 1982

  •  / Velikonoce 1982 / Václav Zoubek

olej/plátno, rozměr viditelný 61 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2705x

Vyvolávací cena:

10 000