Čas na serveru 01:30:45

Václav Zoubek
Velikonoce 1982

Id: 272101

Velikonoce 1982

  •  / Velikonoce 1982 / Václav Zoubek

olej/plátno, rozměr viditelný 61 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1926x

Vyvolávací cena:

2020,11-1,09,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu