Čas na serveru 14:05:08

Valérie Hachla-Myslivečková
Blatouchy

Id: 229201

Blatouchy

  •  / Blatouchy / Valérie  Hachla-Myslivečková

olej/plátno/dřevo, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 412x

Vyvolávací cena:
400

3 700