Čas na serveru 06:28:29

Valére Lefebvre
Letní den

Id: 161802

Letní den

  •  / Letní den / Valére Lefebvre

olej/dřevěná deska, rozměr 44 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, také na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 4279x

Vyvolávací cena:

10 500