Čas na serveru 00:58:41

Váša Neubert
Portrét Hugo Haase

Id: 60403

Portrét Hugo Haase

  •  / Portrét Hugo Haase / Váša Neubert

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 10 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1938, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena:

2.3.2017, 21:58:00

2.3.2017 21:32 1 000 Kč