Čas na serveru 08:11:59

Vavro Oravec
Mříž

Id: 446804

Mříž

  •  / Mříž / Vavro Oravec
  •  / Mříž / Vavro Oravec
  •  / Mříž / Vavro Oravec
  •  / Mříž / Vavro Oravec

olej/plátno, rozměr 54,5 x 46 cm, značeno na zadní straně jako součást věnování autorem, olištováno

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:

7 000