Čas na serveru 04:36:38

Věnceslav Černý
Loučení

Id: 1145

Loučení

  •  / Loučení / Věnceslav Černý
  •  / Loučení / Věnceslav Černý
  •  / Loučení / Věnceslav Černý

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, lehce ošoupaná barva, oděrky na rámu

zobrazeno: 2005x

Vyvolávací cena:

3 100