Čas na serveru 09:51:17

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 11

Id: 299404

Pouští a pralesem č. 11

  •  / Pouští a pralesem č. 11 / Věnceslav Černý

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 30 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 11620x

Vyvolávací cena:

7 900