Čas na serveru 02:29:19

Venda Truhlářová
Cesta podél zahrady

Id: 30402

Cesta podél zahrady

  •  / Cesta podél zahrady / Venda Truhlářová

olej/pláltno, rozměr 45 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:
1 200

4 100