Čas na serveru 02:24:03

Venda Truhlářová
Ležící

Id: 2292

Ležící

  •  / Ležící / Venda Truhlářová
  •  / Ležící / Venda Truhlářová
  •  / Ležící / Venda Truhlářová
  •  / Ležící / Venda Truhlářová
  •  / Ležící / Venda Truhlářová

olej/sololit, rozměr 23 x 38 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2381x

Vyvolávací cena:

2 400