Čas na serveru 03:59:16

Venda Truhlářová
U vody

Id: 30401

U vody

  •  / U vody / Venda Truhlářová
  •  / U vody / Venda Truhlářová
  •  / U vody / Venda Truhlářová

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2579x

Vyvolávací cena:
1 200

4 401