Čas na serveru 03:43:11

Veno Veselý
Akt

Id: 1719

Akt

  •  / Akt / Veno  Veselý
  •  / Akt / Veno  Veselý
  •  / Akt / Veno  Veselý

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 44-45, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 1920x

Vyvolávací cena:
2 300

6 000