Čas na serveru 21:46:13

Věra Sedláková
Konvolut tří kusů

Id: 27608

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Věra Sedláková

litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 90/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:

14.7.2016, 22:20:00

14.7.2016 14:55 1 500 Kč