Čas na serveru 08:04:15

Věra Sedláková
Po zarostlém chodníčku

Id: 27607

Po zarostlém chodníčku

  •  / Po zarostlém chodníčku / Věra Sedláková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1988, vlevo dole, 61/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena:
800

6.6.2016, 22:17:00

31.5.2016 18:57 1 000 Kč