Čas na serveru 06:21:56

Věra Vovsová
Kytice

Id: 55605

Kytice

  •  / Kytice / Věra Vovsová
  •  / Kytice / Věra Vovsová
  •  / Kytice / Věra Vovsová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3896x

Vyvolávací cena:
800