Čas na serveru 09:51:49

Věra Vovsová
Kytice

Id: 55605

Kytice

  •  / Kytice / Věra Vovsová
  •  / Kytice / Věra Vovsová
  •  / Kytice / Věra Vovsová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3442x

Vyvolávací cena:
800