Čas na serveru 04:00:49

Victoria Kodl-Janotová
Abstrakce

Id: 338710

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Victoria Kodl-Janotová

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno

zobrazeno: 1499x

Vyvolávací cena:

4 900