Čas na serveru 07:18:17

Viktor Barvitius
Kamzíci

Id: 78904

Kamzíci

  •  / Kamzíci / Viktor Barvitius

olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, nesignováno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

7 000