Čas na serveru 01:12:49

Viktor Barvitius
Kamzíci

Id: 78904

Kamzíci

  •  / Kamzíci / Viktor Barvitius

olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, nesignováno, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2172x

Vyvolávací cena:

7 000