Čas na serveru 11:29:40

Viktor Barvitius
Konvolut dvou kusů

Id: 145421

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Viktor Barvitius

kombinovaná technika/papír, rozměr každého v dekorativním výřezu 21 x 21 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámy

zobrazeno: 1353x

Vyvolávací cena:

9 500