Čas na serveru 20:56:55

Viktor Barvitius (připsáno)
Lidová veselice v Paříži

Id: 321005

Lidová veselice v Paříži

  •  / Lidová veselice v Paříži / Viktor Barvitius (připsáno)

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 23 cm, neznačeno, drobně poškozená malba, v minulosti provedena parketáž, pochází z majetku obchodníka s obrazy R. Ryšavého, oděrky na rámu

zobrazeno: 5865x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 61