Čas na serveru 02:10:05

Viktor Belányi
Akt

Id: 131801

Akt

  •  / Akt / Viktor  Belányi
  •  / Akt / Viktor  Belányi
  •  / Akt / Viktor  Belányi

pastel/papír, rozměr 54 x 94 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1304x

Vyvolávací cena:

1 200