Čas na serveru 18:54:04

Viktor Klen
Pod Tatrami

Id: 749

Pod Tatrami

  •  / Pod Tatrami / Viktor Klen
  •  / Pod Tatrami / Viktor Klen
  •  / Pod Tatrami / Viktor Klen

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole V. Klen, drobné škrábance na obraze viz foto, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2345x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

20.1.2014, 21:50:00

20.1.2014 21:45 2 800 Kč