Čas na serveru 10:34:35

Viktor Klen
Pohled do kraje

Id: 872

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Viktor Klen

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole V. Klen, drobné škrábance na malbě viz foto, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:
3 400

3 400

18.3.2014, 21:50:00

15.3.2014 13:20 3 400 Kč