Čas na serveru 21:03:51

Viktor Konečný
Abstraktní kompozice

Id: 2197

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Viktor Konečný

dřevěná plastika, rozměr 47 x 29,5 x 6 cm, signováno na zadní straně, datováno 65, původní stav

zobrazeno: 2700x

Vyvolávací cena:
2 200

9 550