Čas na serveru 23:51:27

Viktor Konečný
Drak

Id: 2260

Drak

  •  / Drak / Viktor Konečný
  •  / Drak / Viktor Konečný

dřevěný reliéf, rozměr 26 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, původní stav

zobrazeno: 1667x

Vyvolávací cena:

4 600